Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Банкоматы Altbank в Украине

  • Список адресов
  • Киев, ул. Вузовская, 5; Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Львов, ул. Грабовского, 11; Круглосуточно
  • Киев, ул. Марка Вовчка, 18-А; Круглосуточно
  • Стрый, ул. О.Новакивского, 7; Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Львов, ул. Янева, 1-А; Пн-Пт: 09:00-19:00, Сб: 09:00-15:00
Показать только круглосуточные банкоматы AltbankПоказать только круглосуточные банкоматы Altbank
Список всех адресов банкоматов Altbank в г. Київ. На карте Києва вы можете найти банкомат рядом, с точным адресом и режимом работы. Если у вас есть карта Altbank, вы можете получить онлайн кредит без процентов круглосуточно.
Все банкоматы Києва Банкоматы «Altbank» в других городах Все банки в КиєвіКонтакты банка

Контакты банка

Телефон горячей линии0800211111, +38 044 364 4111

Скачайте наше мобильное приложение под Android и ВСЕ БАНКОМАТЫ И ОФИСЫ БАНКОВ будут у вас под рукой.QR-кодБанки Украины - адреса банкоматов и отделений

Банкомати в Україні - це пристрої, де: можна не тільки зняти і покласти готівку на картку, але і виконувати платежі за комунальні послуги, Інтернет, Телефонний зв'язок, кредити і багато іншого. При цьому частина операцій виконується без додаткових комісій.

Дані про місцезнаходження 2 банкоматів Altbank доступні в додатку, а також про інші банки по всій території України, включаючи розташовані у Вашому місті. Є можливість в будь-який момент дізнатися розклад роботи банкомату, знайти адресу або пристрої на карткі, що дозволяють поповнити пластикову картку готівкою або працюють цілодобово. Це корисно, наприклад, якщо ви взяли кредит на карту і хочете зняти гроші в найближчому доступному банкоматі банку.