UA
RU

БАНК 3/4

Подробнее
ліцензія № 248

Курси валют у БАНК 3/4

Банк
купує продає
купує продає
купує продає
Час оновлення
40.7 41.6
44.35 45.65
- -
19.07.2024 19:01

Услуги банка:

Загальні відомості про БАНК 3/4

На липень 2024 року в Києві працює 3 відділення банку та 4 банкомати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК 3/4". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії БАНКА 3/4 : (0800)50-3434. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку БАНК 3/4 з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку БАНК 3/4. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень БАНКА 3/4 та інших банків і графік часу їх роботи.

АТ «БАНК 3/4» зареєстровано в 2008 році, внесено в Єдиний державний реєстр та Державний реєстр банків. Банк є універсальною фінансово-кредитною установою, що здійснює комплексне обслуговування клієнтів. 

 «БАНК 3/4» - надійний універсальний Банк, який зберігає фінансову стійкість в умовах постійно змінюваного макроекономічного середовища, підвищує конкурентоспроможність, підтримує належний рівень платоспроможності, ліквідності, забезпечує прибуткову діяльність в обсягах, що задовольняє інтереси акціонера, виконує соціальну функцію зі створення робочих місць та сплати податків.

Основні напрямки діяльності

  • забезпечення  комплексного банківського обслуговування клієнтів
  • розвиток  міжбанківського  бізнесу;
  • вкладення в  цінні папери державного боргу та цінні папери надійних емітентів, в тому числі на міжнародному ринку;
  • виважена та стримана кредитна політика;
  • підвищення діджиталізації  послуг Банку;
  • розширення  присутності Банку на ринку електронного банкінгу та у платіжних системах;
  • підвищення  рівня технологічного забезпечення та безперервності діяльності  з вдосконаленням системи інформаційної безпеки;
  • забезпечення ефективної системи управління ризиками та внутрішнього контролю Банку.

АТ «БАНК 3/4» є учасником Внутрішньодержавної платіжної системи (ВПС): Національна платіжна система «Український платіжний простір». Як учасник ВПС, Банк надає переказ коштів із застосуванням електронного платіжного засобу (та не використовуючи його).

Рішенням Комітету Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності  банків,  нагляду (оверсайту) платіжних систем від 26.01.2018 №17 було  визнано банківську групу за участю АТ «БАНК 3/4». До складу групи, крім Банку, ввійшли ТОВ«МІКРОКРЕДИТ» та ТОВ «КАПОВЕЙ УКРАЇНА». Згідно рішення Комітету  відповідальною особою  банківської групи  призначено  АТ «БАНК 3/4».

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК 3/4"

Скорочена назва: БАНК 3/4

ЄДРПОУ: 36002395

Корр.рахунок: 39426804026307000000

Юридична адреса: Київ м. Київ вул. Кирилівська, 25

Ліцензія НБУ №248

SWIFT: BKVKUAUK

Email: [email protected]

Список міст України, де є відділення БАНКА 3/4  

Останні новини банку БАНК 3/4

Всі новини банку

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник