UA
RU

Райффайзен Банк Аваль

Подробнее
ліцензія № 10

Услуги банка:

  • Потребительские кредиты: Кредит готівкою без застави та поручителя;
  • Кредитные карты: Кредитна карта 100 днів безтурботного життя;

Загальні відомості про Райффайзен Банк Аваль

На липень 2024 року в Києві працює 32 відділення банку та 278 банкомати Акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Райффайзен Банка Аваль : 0 (800) 50-05-00. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Райффайзен Банк Аваль з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Райффайзен Банк Аваль. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Райффайзен Банка Аваль та інших банків і графік часу їх роботи.

Райффайзен Банк Аваль — найбільший український банк із іноземним капіталом.

Банк є частиною іноземної фінансової групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, що впродовж років залишається провідним банком в Австрії та управляє широкою мережею дочірніх банків на 14 ринках у країнах Центральної і Східної Європи. Групі РБІ належить 68,27% акцій Райффайзен Банку Аваль, ще 30% — Європейському банку реконструкції та розвитку.

Райффайзен Банк Аваль лідирує за якістю банківського обслуговування та надає широкий перелік послуг більш ніж 2,5 млн клієнтам через загальнонаціональну мережу, до якої входять 500 відділень, близько 400 центрів самообслуговування та понад 2400 банкоматів по всій Україні.

Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи власний досвід та досвід інших дочірніх банків групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ», а також новітні технології.

АО «Райффайзенбанк» представлений також у Польщі та Росії.

Реквізити банку

Повна назва: Акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль"

Скорочена назва: Райффайзен Банк Аваль

ЄДРПОУ: 14305909

Корр.рахунок: 03626804026731000000

Юридична адреса: Київ м. Київ вулиця Лєскова, буд. 9

Ліцензія НБУ №10

SWIFT: AVAL UA UK

Email: [email protected]

Список міст України, де є відділення Райффайзен Банка Аваль  

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник