Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Юнекс Банк - всі послуги та інформація

Загальні відомості про Юнекс Банке

На август 2022 року в Києві працює 5 відділення банку та 6 банкомати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮНЕКС БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Юнекс Банка : 0 (800) 50-06-86. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Юнекс Банк з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Юнекс Банк. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Юнекс Банка та інших банків і графік часу їх роботи.

Юнекс Банк — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Від початку своєї діяльності банк активно співпрацював переважно з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни. З 2011 року банк динамічно розвиває мережу відділень та надає повний спектр фінансових послуг корпоративному бізнесу, підприємцям, а також приватним клієнтам. На даний час офЮнекс Банк — банк нового покоління. Сьогодні, коли світ знаходиться у пошуку нових фінансових підходів, ми оновлюємось та зростаємо. Ми віримо в успіх наших клієнтів та допомагаємо їм стати фінансово сильнішими, створюючи рішення для нового часу.іси банку представлені у 10 регіонах України.

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮНЕКС БАНК"

Скорочена назва: Юнекс Банк

ЄДРПОУ: 20023569

Корр.рахунок: 23126804026836000000

Юридична адреса: Киев м. Київ вул. Почайнинська, 38

Ліцензія НБУ №56

Відгуки про банк Юнекс Банк

Unex банк удобно! Банковские работники грамотные специалисты, все доступно и легко объясняют и помогают в затруднительных ситуациях.

Толий Сепин (Киев)
27.02.2019

Открывал депозиты, совершал платежи. Всегда всё быстро, без задержек, без лишних вопросов.

seyкер (Ровно)
09.03.2017