Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

ОКСІ БАНК - всі послуги та інформація

Загальні відомості про ОКСІ БАНКЕ

На август 2022 року в Києві працює 1 відділення банку та 1 банкомати Акціонерне товариство «ОКСІ БАНК». Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії ОКСІ БАНКА : (032) 232-37-35 . Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку ОКСІ БАНК з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку ОКСІ БАНК. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень ОКСІ БАНКА та інших банків і графік часу їх роботи.

ОКСІ БАНК — це банк з українським капіталом, найбільш динамічний за швидкістю впровадження новітніх технологій за версією журналу «ТОП 100. Рейтинги найбільших».

Відділення банку працюють у Києві, Львові, Харкові, Хмельницькому, Ужгороді, Луцьку та Нововолинську.

Продукти та послуги ОКСІ БАНКу:

 • кредитні програми для бізнесу та приватних клієнтів;
 • депозити у національній та іноземній валюті;
 • інтернет-еквайринг;
 • операції з картками Mastercard та НПС ПРОСТІР;
 • документарні операції;
 • відповідальне зберігання цінностей.

У травні 2021 року ОКСІ БАНК приєднався до найбільшої за кількістю випущених карток платіжної системи — UnionPay International. У вересні 2021 року Національне рейтингове агентство?«Рюрік» визначило довгостроковий кредитний рейтинг ОКСІ БАНКу на рівні uaА+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний»

ОКСІ БАНК розвиває e-commerce та корпоративний напрями, розробляє власний мобільний банкінг для фізичних осіб та корпоративних клієнтів, ФОПів. ОКСІ БАНК увійшов до рейтингу «Банки — 2021» як найкращий невеликий роздрібний банк із приватним капіталом.

ОКСИ БАНК — это банк с украинским капиталом, наиболее динамичный по скорости внедрения новейших технологий по версии журнала «ТОП 100. Рейтинги крупнейших».

Отделения банка работают в Киеве, Львове, Харькове, Хмельницком, Ужгороде, Луцке и Нововолынске.

Продукты и услуги ОКСИ БАНКа:

 • кредитные программы для бизнеса и частных клиентов;
 • депозиты в национальной и зарубежной валюте;
 • интернет-эквайринг;
 • операции с картами Mastercard и НПС ПРОСТІР;
 • документарные операции;
 • ответственное хранение ценностей.

В мае 2021 года ОКСИ БАНК присоединился к крупнейшей по количеству выпущенных карт платежной системы — UnionPay International. В сентябре 2021 года Национальное рейтинговое агентство «Рюрик» определило долгосрочный кредитный рейтинг ОКСИ БАНКа на уровне uaА+ инвестиционной категории с прогнозом «стабильный»

ОКСИ БАНК развивает e-commerce и корпоративное направление, разрабатывает собственный мобильный банкинг для физических лиц и корпоративных клиентов, ФЛП. ОКСИ БАНК вошел в рейтинг «Банки-2021» как лучший небольшой розничный банк с частным капиталом.

Реквізити банку

Повна назва: Акціонерне товариство «ОКСІ БАНК»

Скорочена назва: ОКСІ БАНК

ЄДРПОУ: 09306278

Корр.рахунок: 09513804013710000000

Юридична адреса: Киев м. Львів вул. Газова, 17

Ліцензія НБУ №247

Відгуки про банк ОКСІ БАНК

Користуюся зарплатною карткою цього банку. Дуже часто виникають проблеми зі зняттям готівки, то банкомат не працює, то працює але друкує тільки чек з помилкою, а гроші не видає.

Игорь Отрі в (Харьков)
11.01.2019

Имеется кредит в Окси банке, за просрочку трезвонят без остановки. Вывод - не пропускайте платежи ))

Егор Итрис (Киев)
10.01.2019

Хороший и надежный банк, который занимается различными операциями с клиентами

сергей (Вишнёвое)
02.03.2017