Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

ПОЛІКОМБАНК

Подробнее
ПОЛІКОМБАНК
ліцензія № 152

Загальні відомості про ПОЛІКОМБАНК

На грудень 2023 року в Києві працює 1 відділення банку та 1 банкомати Акціонерне товариство "Полікомбанк". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії ПОЛІКОМБАНКА : 0-800-3000-45, (044) 494-25-91. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку ПОЛІКОМБАНК з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку ПОЛІКОМБАНК. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень ПОЛІКОМБАНКА та інших банків і графік часу їх роботи.

Полікомбанк зареєстровано постановою Правління Національного банку України від 18 серпня 1994 року № 146.

Банк здійснює всі види банківських операцій, комплексне банківське обслуговування підприємств і організацій всіх форм власності, а також фізичних осіб.

Полікомбанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Асоціації Українських банків та Професійної асоціації учасників ринків капіталу та деривативів.

З 2002 року Полікомбанк є членом Національної системи масових електронних платежів (зараз – Національна платіжна система “Український платіжний простір”).

Полікомбанк є уповноваженим банком, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, є уповноваженим банком з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги.

Полікомбанк має кредитний рейтинг на рівні uaA- та рейтинг надійності вкладів на рівні r4, присвоєні Національним рейтинговим агентством “Рюрік”.

У 2000 році Полікомбанк став лауреатом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг "Золота Фортуна".

Реквізити банку

Повна назва: Акціонерне товариство "Полікомбанк"

Скорочена назва: ПОЛІКОМБАНК

ЄДРПОУ: 19356610

Корр.рахунок: 04924804024710000000

Юридична адреса: Київ м. Чернігів вул. О. Молодчого, буд. 46

Ліцензія НБУ №152

SWIFT: PLICUA22XXX

Email: [email protected]