UA
RU

ЕВРОПРОМБАНК

Подробнее
ліцензія № 246

Услуги банка:

Загальні відомості про ЕВРОПРОМБАНК

На липень 2024 року в Києві працює 1 відділення банку та 1 банкомати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії ЕВРОПРОМБАНКА : (044) 277- 47- 09; (044) 500- 72- 06. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку ЕВРОПРОМБАНК з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку ЕВРОПРОМБАНК. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень ЕВРОПРОМБАНКА та інших банків і графік часу їх роботи.

Банк був заснований в 2008 році. З 12.07.2010 ВАТ «Європромбанк» було перереєстровано в ПАТ «Європромбанк», а з 31.08.2018 - АТ «ЄПБ». АТ " ЄПБ" - сучасна універсальна фінансова установа, що поєднує професіоналізм інвестиційної та банківської діяльності, з ефективним управлінням капіталами підприємств і приватних осіб та їх якісне банківське обслуговування.

Головним завданням АТ "ЄПБ" - є проведення виваженої кредитно-депозитної політики, уникнення ризикованих операцій, з метою забезпечення фінансової стабільності банку та збереження гарантованих заощаджень клієнтів. 

Супроводження клієнтів на всіх етапах його розвитку, створення комфортного середовища та демонстрація професійного підходу, являються запорукою стабільної клієнтської бази та стійкого розвитку банка. Впровадження нових банківських технологій являється необхідною умовою збереження конкурентних переваг по залученню клієнтів.

Банк надає широкий спектр сучасних банківських послуг корпоративним клієнтам і населенню, включаючи міжнародні розрахунки і валютні операції. Банк пропонує своїм клієнтам послуги кредитування, в тому числі під заставу нерухомості, депозити в гривнях і доларах, а також випускає платіжні картки.

04 грудня 2018 року АТ "ЄПБ" прийнятий до Асоціації "Незалежна асоціація банків України" в якості члена Асоціації. 16 травня 2019 року АТ "ЄПБ" прийнятий до членів Асоціації українських банків.

12 вересня 2022 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» встановили кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК» 
 на рівні uaAA+ за національною шкалою.

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК"

Скорочена назва: ЕВРОПРОМБАНК

ЄДРПОУ: 36061927

Корр.рахунок: 39526804026412000000

Юридична адреса: Київ м. Київ бульвар Шевченка Тараса, будинок 11, приміщення 51.

Ліцензія НБУ №246

Список міст України, де є відділення ЕВРОПРОМБАНКА  

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник