UA
RU

Порівняння двох кредитів банків - щомісячні платежі, загальні суми, переплата

Введіть параметри двох кредитів, які хочете порівняти, та натисніть кнопку «Розрахувати»

Кредит 1

Сума кредиту
Строк кредиту
Відсоткова ставка річних
Вид платежу *
Ануїтетний

Кредит 2

Сума кредиту
Строк кредиту
Відсоткова ставка річних
Вид платежу *
Ануїтетний

Цей Калькулятор не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100. Розрахунок є приблизним.

* Ануїтетний платіж (рівними частинами) — це щомісячний платіж за кредитом, незмінний за величиною. Він включає суму основного боргу і початково нарахованих відсотків за кредит. Розрахунок ануїтетного платежу у банках виконується за формулами, що мають невеликі відмінності. Тому навіть за однакової відсоткової ставки розмір ануїтетного платежу різних банках може відрізнятися.
* Диференційований платіж (знижується з часом) - це щомісячний платіж за кредитом, що зменшується до кінця терміну кредитування. Він складається з основного боргу (постійна величина) та відсотків на невиплачений залишок кредиту.

Порівняння умов кредитних пропозицій

Шукаєте найвигідніші кредити 2024? Порівняйте параметри пропозицій двох банківських кредитів за допомогою калькулятора на цій сторінці. Вказавши вихідні умови, ви дізнаєтеся щомісячний розмір платежу, фактичну переплату через відсотки та величину всієї суми, яку доведеться повернути банку.

Калькулятор дозволяє порівнювати пропозиції одного чи різних банків – споживчі кредити готівкою, іпотечні, автокредити та інші.

Початкові дані та результат

Введіть у формі такі умови:

  • суму кожного кредиту, яку готовий видати банк (у гривнях);
  • період надання (у роках);
  • розмір відсоткових ставок (у%).

Потім вкажіть вид платежу (диференційований чи ануїтетний). Після натискання кнопки "Розрахувати" онлайн-калькулятор миттєво виконає обчислення та виведе результати під кнопкою.

Популярні кредити з онлайн-заявкою

Умови кредиту
Ставка за кредитом
Сума кредиту
Строк кредиту
Умови
 
вiд 1,2% до 1,5% на день (РРПС вiд 9935.79% до 27135%)
вiд 5 000 до 50 000 гривень
до 300 днів