UA
RU

Банк Південний

Подробнее
ліцензія № 65

Услуги банка:

Загальні відомості про Банк Південний

На липень 2024 року в Києві працює 6 відділення банку та 28 банкомати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "ПІВДЕННИЙ". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Банка Південний : 0 (800) 30-70-30. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Банк Південний з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Банк Південний. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Банка Південний та інших банків і графік часу їх роботи.

Банк «Південний» — універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. За 25 років розвитку банку нам вдалося не тільки підтвердити статус надійного партнера, але й продовжити рух вперед, адже тільки постійно розвиваючись банк залишається в авангарді сучасного життя. Пропонуючи новітні банківські продукти і послуги, ми допомагаємо кожному з наших клієнтів стати більш сучасним та динамічним. Наша перевага в тому, що ми — український банк з українським капіталом, працюємо на «домашньому» ринку дуже багато років, відмінно його розуміємо і, відповідно, потреби своїх клієнтів знаємо краще, ніж будь-хто інший. Ми прагнемо стати для українців найкомфортнішим вітчизняним банком.

Реквізити банку

Повна назва: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "ПІВДЕННИЙ"

Скорочена назва: Банк Південний

ЄДРПОУ: 20953647

Корр.рахунок: 10615804015706000000

Юридична адреса: Київ м. Одеса вул. Краснова, 6/1

Ліцензія НБУ №65

SWIFT: PIVDUA22

Email: [email protected]

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник