Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Банк Південний - всі послуги та інформація

Загальні відомості про Банке Південний

На август 2022 року в Києві працює 12 відділення банку та 30 банкомати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "ПІВДЕННИЙ". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Банка Південний : 0 (800) 30-70-30. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Банк Південний з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Банк Південний. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Банка Південний та інших банків і графік часу їх роботи.

Банк «Південний» — універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. За 25 років розвитку банку нам вдалося не тільки підтвердити статус надійного партнера, але й продовжити рух вперед, адже тільки постійно розвиваючись банк залишається в авангарді сучасного життя. Пропонуючи новітні банківські продукти і послуги, ми допомагаємо кожному з наших клієнтів стати більш сучасним та динамічним. Наша перевага в тому, що ми — український банк з українським капіталом, працюємо на «домашньому» ринку дуже багато років, відмінно його розуміємо і, відповідно, потреби своїх клієнтів знаємо краще, ніж будь-хто інший. Ми прагнемо стати для українців найкомфортнішим вітчизняним банком.

Реквізити банку

Повна назва: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "ПІВДЕННИЙ"

Скорочена назва: Банк Південний

ЄДРПОУ: 20953647

Корр.рахунок: 10615804015706000000

Юридична адреса: Киев м. Одеса вул. Краснова, 6/1

Ліцензія НБУ №65

Відгуки про банк Банк Південний

Очень мало работают офисы, только с 9 до 18!!! В субботу не работают!!!! Это надо с работы отпрашиваться чтобы в банк сходить!!!

А.С. (Киев)
22.12.2021

В главном офисе в киеве очень внимательное, вежливое обслуживание, спасибо!

ИрТ (Киев)
18.01.2019

Отделение Вашего банка, которое находится в торговом центре "Модуль", Буча, Киевская область, представляет из себя "точку валютных кидал". Не далее как сегодня, в районе 15.00 мы,с женой хотели открыть в этом отделении валютный счёт с целью положить наличность оставшуюся от больших покупок. Но перед этим возникла необходимость обмена на гривны $80. Кассир, нагло, заявила, что купюры ей "не нравятся", а их отделение "работает на продажу валюты", а не на нужды банка и клиентов. Мы потом, кстати, поменяли, без проблем, эту сумму валюты в другом банке. Т.о. хорошо иметь "своё" отделение какого то банка и проводить там свою "барыжническую" политику, т.е. работать на свой карман. Что то подобное данной жалобе я ещё направлю в НБУ. Позор, а не банк, мало у нас проблем.

Евсюков Сергей Николаевич (Буча)
17.08.2016