Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

АП БАНК

Подробнее
АП БАНК
ліцензія № 241

Загальні відомості про АП БАНК

На листопад 2023 року в Києві працює 5 банка АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АГРОПРОСПЕРІС БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії АП БАНКА : 0 800 300 170. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку АП БАНК з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку АП БАНК. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень АП БАНКА та інших банків і графік часу їх роботи.

Агропросперіс Банк – це єдиний в Україні банк, який фінансує тільки малих і середніх агровиробників. Банк надає кредити під заставу майбутнього урожаю або аграрних розписок, спрощуючи доступ до фінансування виробникам, які не мають достатньо застави для отримання класичного кредиту в потрібному обсязі.

Агропросперіс Банк  став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки і вже четвертий рік системно використовує даний інструмент.

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АГРОПРОСПЕРІС БАНК"

Скорочена назва: АП БАНК

ЄДРПОУ: 35590956

Корр.рахунок: 38726804026505000000

Юридична адреса: Киев м. Київ вул. Дегтярівська, буд. 27-Т (літера А)

Ліцензія НБУ №241

Список міст України, де є відділення АП БАНКА  

Останні новини банку АП БАНК

Всі новини банку