UA
RU

Сервіс «Портмоне» - що таке і як працює?

Дата обновления: 29.12.2023 13:06

Portmone є зручним сучасним сервісом онлайн-платежів. Він забезпечує зручність оплати електронних послуг, товарів в інтернет-магазинах, а також послуг різних сервісів. Користувачі можуть користуватися надійною та безпечною системою оплати. Вони отримають бонуси, кешбек та інші переваги. Компанія є першою в Україні, що пройшла міжнародний аудит у питаннях безпеки и має декілька нагород в цій сфері. Завдяки цьому, користувачі можуть без проблем переводити гроші на рахунки компанії.

Переваги для користувачів

Найголовнішою перевагою сервіса «Портоне» для користувачів є безпека. Ви можете проводити оплату без ризику втратити конфіденційні данні. Для користування треба пройти реєстрацію, завдяки чому оплата багатьох послуг стане більш простою та швидкою, тому що буде зберігатися вся внесена інформація. Найчастіші платежі можна проводити усього в пару кліків. Щомісячна оплата стане більш швидкою та простою.

Ще однією важливою перевагою користування сервісом є кешбек. Для користувачів це приємний та корисний бонус, завдяки якому можна зекономити. Заощадження може бути від 0,4% до 10%, що залежить від конкретних умов користування сервісом. До кожного магазину та компанії відмічені умови оплати, точний відсоток повернення та інші деталі. Серед партнерів сайту є такі бренди Comfy, Aliexpress, Concert.ua, Eva, АТБ та інші сервіси. Усього представлено більше 100 компаній, що пропонують вигідні умови для взаємодії.

                                                                                 Перекази з картки на картку

З якими напрямками працює сервіс?

Portmone.com.ua співпрацює майже зі всіма сервісами, якими користується велика кількість людей. Ви можете не тільки переводити гроші за картки на картку, але ще й оплачувати за реквізитами, проводити оплату послуг. Тут ви зустрінете популярні страхові компанії, які надають послуги страхування автомобілі, здоров’я та життя людини та інші.

                                                                                      Поповнити Київстар

Також поширеним напрямком є оплата товарів з електронних магазинів. Завдяки кешбеку багато користувачів обирають саме «Портмоне» для переводу грошей, так як вони зможуть отримати бонус. Тут в одному місці було зібрано багато корисних та популярних сервісів. З одного особистого кабінету ви можете оплачувати номер мобільного телефону, комунальні послуги, страховку, покупки в інтернет-магазині, страховку та інше. Також ви можете знайти на сайті спеціальні пропозиції для бізнесу, які можуть бути корисними для вашого розвитку.

                                                                                         Кредитні картки

Коментарі до статті

Комментариев нет. Напишите первый комментарий о статье.

Додати коментар

Ім'я: