Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Банкомати Український капітала в Украине

  • Список адреc
  • Вишнёвое, б-р Ивана Лепсе, 8; Круглосуточно
  • Киев, г. Киев б-р Ивана Лепсе, 8; Пн-Вс: 00:00-24:00
  • Киев, г. Киев просп. Победы, 67; Пн-Вс: 00:00-24:00
  • Киев, г. Киев ул. Большая Васильковская, 72; Пн-Вс: 00:00-24:00
  • Киев, г. Киев ул. Ивана Кудри, 39; Пн-Пт: 10:00-21:00
  • Вишнёвое, просп. Победы, 67; Круглосуточно
Всі банкомати Всі банки
Список банкоматов партнеров

Список банкоматов партнеров

Банкоматы банков партнеров "Український капітала" в Украине:

Если у вас карта банка "Український капітал", то в городе Київ вы можете снимать наличные без комиссии (или с меньшей комиссией - точные тарифы вы можете узнать в банке выпустившем вашу карту) в банкоматах следующих банков:

Список міст, де є банкомати Український капітала

Контакти банку

Контакти банку

Встановіть наш мобільний додаток на Android і ВСІ ВІДДІЛЕННЯ БАНКІВ І БАНКОМАТІ будуть доступні в пару кліків.QR-кодБанки Украины - адреса банкоматов и отделений

Банкомати в Україні - це пристрої, де: можна не тільки зняти і покласти готівку на картку, але і виконувати платежі за комунальні послуги, Інтернет, Телефонний зв'язок, кредити і багато іншого. При цьому частина операцій виконується без додаткових комісій.

Дані про місцезнаходження 4 банкоматів Український капітала доступні в додатку, а також про інші банки по всій території України, включаючи розташовані у Вашому місті. Є можливість в будь-який момент дізнатися розклад роботи банкомату, знайти адресу або пристрої на карткі, що дозволяють поповнити пластикову картку готівкою або працюють цілодобово. Це корисно, наприклад, якщо ви взяли кредит на картку і хочете зняти гроші в найближчому доступному банкоматі банку.