Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Ідея Банк - всі послуги та інформація

Загальні відомості про Ідея Банке

На август 2022 року в Києві працює 14 відділення банку та 4 банкомати Акціонерне товариство "Ідея Банк". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Ідея Банка : 0 (800) 50-20-30. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Ідея Банк з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Ідея Банк. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Ідея Банка та інших банків і графік часу їх роботи.

ПАТ "Ідея Банк" прийшов на зміну ПАТ "Плюс Банк", що працює на ринку України вже 25 років та входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A, Республіка Польща. З моменту входження у Getin Holding S.A. здійснено комплекс перетворень та нововведень, починаючи від стратегії розвитку і закінчуючи перебудовою внутрішньої структури управління і організації роботи банку. Інвестори принесли нові технології та інструменти, які добре зарекомендували на європейському ринку Getin Noble Bank – головний актив Getin Holding S.A. У цілому, завдяки всім перетворенням і професіоналізму команди, "Плюс Банк" за цей час наростив активи втричі. Свідченням довіри до Банку є факт постійного зростання депозитного портфеля, який за 2010 рік, у порівнянні з ростом цілого банківського сектору, зріс з 23,9% до 109,2%.

Банк также представлен в Польше.

Реквізити банку

Повна назва: Акціонерне товариство "Ідея Банк"

Скорочена назва: Ідея Банк

ЄДРПОУ: 19390819

Корр.рахунок: 14213804013757000000

Юридична адреса: Киев м. Львів вул. Валова,11

Ліцензія НБУ №96

Відгуки про банк Ідея Банк

Взяла в Идея банке кредит. В 3 других банках отказали

Елена (Киев)
28.09.2021

Отличный Идея Банк, прекрасные услуги и продукты. Процветания Банку!

Светала Фанеева (Киев)
27.02.2019

Сьогодні робила проплату в Вашому банку.Вразила наглість і не ввічливість касира!!!Коли я підійшла до касси,вона пішла включати чайник,а потім швиряла мені квитанціями,бо я зробила зауваження,чому вона не поставила галочки де підписатися.Другий раз роблю проплату в цього касира,другий раз вона мені хамить і зверхньо розмовляє.Дуже не приємно,я думаю що працівник банку повинен бути зацікавлений в кожному клієнтові.

Філіпюк М.О. (Дубно)
19.01.2018