UA
RU

Відгуки про ЕВРОПРОМБАНКЕ

Отзывов НЕТ.

Додати відгук про ЕВРОПРОМБАНКЕ

  Кредити в українських банках

  Загальні відомості про ЕВРОПРОМБАНК

  Банк був заснований в 2008 році. З 12.07.2010 ВАТ «Європромбанк» було перереєстровано в ПАТ «Європромбанк», а з 31.08.2018 - АТ «ЄПБ». АТ " ЄПБ" - сучасна універсальна фінансова установа, що поєднує професіоналізм інвестиційної та банківської діяльності, з ефективним управлінням капіталами підприємств і приватних осіб та їх якісне банківське обслуговування.

  Головним завданням АТ "ЄПБ" - є проведення виваженої кредитно-депозитної політики, уникнення ризикованих операцій, з метою забезпечення фінансової стабільності банку та збереження гарантованих заощаджень клієнтів. 

  Супроводження клієнтів на всіх етапах його розвитку, створення комфортного середовища та демонстрація професійного підходу, являються запорукою стабільної клієнтської бази та стійкого розвитку банка. Впровадження нових банківських технологій являється необхідною умовою збереження конкурентних переваг по залученню клієнтів.

  Банк надає широкий спектр сучасних банківських послуг корпоративним клієнтам і населенню, включаючи міжнародні розрахунки і валютні операції. Банк пропонує своїм клієнтам послуги кредитування, в тому числі під заставу нерухомості, депозити в гривнях і доларах, а також випускає платіжні картки.

  04 грудня 2018 року АТ "ЄПБ" прийнятий до Асоціації "Незалежна асоціація банків України" в якості члена Асоціації. 16 травня 2019 року АТ "ЄПБ" прийнятий до членів Асоціації українських банків.

  12 вересня 2022 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» встановили кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК» 
   на рівні uaAA+ за національною шкалою.

  Реквізити банку

  Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК"

  Скорочена назва: ЕВРОПРОМБАНК

  ЕГРПОУ: 36061927

  Кор. рахунок: 39526804026412000000

  Юридична адреса: Київ м. Київ бульвар Шевченка Тараса, будинок 11, приміщення 51.

  Лицензия НБУ №246