UA
RU

Відгуки про ПОЛІКОМБАНКЕ

Отзывов НЕТ.

Додати відгук про ПОЛІКОМБАНКЕ

  Кредити в українських банках

  Загальні відомості про ПОЛІКОМБАНК

  Полікомбанк зареєстровано постановою Правління Національного банку України від 18 серпня 1994 року № 146.

  Банк здійснює всі види банківських операцій, комплексне банківське обслуговування підприємств і організацій всіх форм власності, а також фізичних осіб.

  Полікомбанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Асоціації Українських банків та Професійної асоціації учасників ринків капіталу та деривативів.

  З 2002 року Полікомбанк є членом Національної системи масових електронних платежів (зараз – Національна платіжна система “Український платіжний простір”).

  Полікомбанк є уповноваженим банком, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, є уповноваженим банком з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги.

  Полікомбанк має кредитний рейтинг на рівні uaA- та рейтинг надійності вкладів на рівні r4, присвоєні Національним рейтинговим агентством “Рюрік”.

  У 2000 році Полікомбанк став лауреатом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг "Золота Фортуна".

  Реквізити банку

  Повна назва: Акціонерне товариство "Полікомбанк"

  Скорочена назва: ПОЛІКОМБАНК

  ЕГРПОУ: 19356610

  Кор. рахунок: 04924804024710000000

  Юридична адреса: Київ м. Чернігів вул. О. Молодчого, буд. 46

  Лицензия НБУ №152

  SWIFT: PLICUA22XXX

  Email: [email protected]