Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Банкоматы КИБ в Украине

  • Список адресов
  • Бортничи, ул. Ленина, 64; -
  • Киев, ул. Предславинская, 28; Пн-Пт: 08:00-20:00
  • Вишнёвое, ул. Феодоры Пушиной, 30/32; Пн-Пт: 08:00-20:00
  • Киев, ул. Феодоры Пушиной, 30/32; Пн-Пт: 08:00-20:00
Список всех адресов банкоматов КИБ в г. Київ. На карте Києва вы можете найти банкомат рядом, с точным адресом и режимом работы. Если у вас есть карта КИБ, вы можете получить онлайн кредит без процентов круглосуточно.
Все банкоматы Києва Банкоматы «КИБ» в других городах Все банки в Києві

Список городов, где есть банкоматы КИБ
Контакты банка

Контакты банка

Телефон горячей линии0 800 501 200

Скачайте наше мобильное приложение под Android и ВСЕ БАНКОМАТЫ И ОФИСЫ БАНКОВ будут у вас под рукой.QR-кодБанки Украины - адреса банкоматов и отделений

Банкомати в Україні - це пристрої, де: можна не тільки зняти і покласти готівку на картку, але і виконувати платежі за комунальні послуги, Інтернет, Телефонний зв'язок, кредити і багато іншого. При цьому частина операцій виконується без додаткових комісій.

Дані про місцезнаходження 2 банкоматів КИБ доступні в додатку, а також про інші банки по всій території України, включаючи розташовані у Вашому місті. Є можливість в будь-який момент дізнатися розклад роботи банкомату, знайти адресу або пристрої на карткі, що дозволяють поповнити пластикову картку готівкою або працюють цілодобово. Це корисно, наприклад, якщо ви взяли кредит на карту і хочете зняти гроші в найближчому доступному банкоматі банку.