UA
RU

Відгуки про Кредитвест Банке

Отзывов НЕТ.

Додати відгук про Кредитвест Банке

  Кредити в українських банках

  Загальні відомості про Кредитвест Банк

  КРЕДИТВЕСТ БАНК (Акціонерне товариство “ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК”) — перший турецький банк в Україні, відкритий для того, щоб надавати якісні послуги українським та іноземним клієнтам.

  Закрите акціонерне товариство «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК» було зареєстровано Національним Банком України у жовтні 2006 року. У лютому 2007 року КРЕДИТВЕСТ БАНК отримав банківську ліцензію Національного Банку України. З березня 2007 року КРЕДИТВЕСТ БАНК є членом Державного фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 27 січня 2009 року банк було реорганізовано в Відкрите акціонерне товариство «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК».

  Акціонери та Спостережна рада банку приділяють ретельну увагу до професіоналізму та досвідченості менеджменту, покликаного забезпечити роботу установи за міжнародними стандартами банківських послуг та реалізувати довгострокову стратегію розвитку.

  Банк пропонує широкий спектр банківських послуг, включаючи розрахунково-касове обслуговування, кредитування, депозитні послуги, міжнародні платежі та інвестиційні послуги. Напрямки діяльності банку "Вест Файненс Енд Кредит Банк" включають роботу з фізичними та юридичними особами, а також міжнародну діяльність. 

  28 квітня 2023 року, уповноваженим Національним Рейтинговим Агентством «Рюрік» було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг позичальника АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною рейтинговою шкалою на рівні «uaААА» інвестиційної категорії з прогнозом «У розвитку».

  Реквізити банку

  Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК"

  Скорочена назва: Кредитвест Банк

  ЕГРПОУ: 34575675

  Кор. рахунок: 33126804026258000000

  Юридична адреса: Київ м. Київ вул. Леонтовича, 4, літера

  Лицензия НБУ №235

  SWIFT: CREWUAUK

  Email: [email protected]