UA
RU

Український банк реконструкції та розвитку

Подробнее
ліцензія № 216

Услуги банка:

Загальні відомості про Український банк реконструкції та розвитку

На липень 2024 року в Києві працює 1 банка Акціонерне товариство "Український банк реконструкції та розвитку". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Українського банка реконструкції та розвитку : (044) 454 27 00. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Український банк реконструкції та розвитку з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Український банк реконструкції та розвитку. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Українського банка реконструкції та розвитку та інших банків і графік часу їх роботи.

Финансовая поддержка инновационной деятельности – именно такая задача изначально возлагалась на «Украинский банк реконструкции и развития» (УБРР). Инициатором создания банка выступил Кабинет Министров Украины, о чем говорится в соответствующем постановлении от 5 апреля 2003 года (№ 665).

Сеть и услуги. Единственное отделение банка, где трудится чуть более трех десятков сотрудников, находится в столице. Частные лица в банковских кассах могут осуществить разного рода платежи: по коммунальным услугам, услугам «Укртелекома» и интернет-связи, а также на счета Государственного казначейства и за различные товары.

Корпоративным клиентам доступен расширенный спектр услуг, включая размещение денежных средств на депозитных счетах, ведение текущих счетов в гривне и иностранной валюте, обслуживание операций с ценными бумагами, кредитование по разным целевым программам (от овердрафтов и микрокредитов до финансирования серьезных проектов). В качестве примера кредитных программ «УБРР» можно назвать проект финансирования Луганской компании «Хай Термал Текнолоджис», специализирующейся на производстве котлов. Денежные средства в сумме 4,5 млн грн были выделены данной организации на модернизацию и децентрализацию отопительной системы.

Реквізити банку

Повна назва: Акціонерне товариство "Український банк реконструкції та розвитку"

Скорочена назва: Український банк реконструкції та розвитку

ЄДРПОУ: 26520688

Корр.рахунок: 31326804026960000000

Юридична адреса: Київ м. Київ вул. Олексія Терьохіна, 4

Ліцензія НБУ №216

SWIFT: UKRDUAUK

Email: [email protected]

Список міст України, де є відділення Українського банка реконструкції та розвитку  

Останні новини банку Український банк реконструкції та розвитку

Всі новини банку

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник