UA
RU

Купівля біткоїна за гривні в Україні

Дата обновления: 16.02.2024 12:25

З кожним роком зростає популярність криптовалюти. Багато експертів вважають, що за криптоактивами майбутнє. Якщо брати країни, то варто відзначити Україну. У країні оборот віртуальних монет за добу - 1 млрд. гривень! Є багато сервісів і міжнародних платформ, за допомогою яких українці можуть купувати криптовалюту.

Нижче ми розберемо, як купити біткоїн в Україні за гривні. Якщо ви не в курсі, це перша криптовалюта, яка з'явилася на світ у 2009 році. Розглянемо всі можливі варіанти.

Криптобіржі з гривнями

Буде потрібна реєстрація, і в більшості випадків, треба буде пройти верифікацію. Потім поповнюєте рахунок, використовуючи національну валюту, і купуєте біткоїн. Альтернативний варіант - купівля криптовалюти з банківської карти безпосередньо. Далі можна торгувати, використовуючи торговий термінал, вивести віртуальну монету на зовнішній криптогаманець, дати її в кредит або зробити депозит на якийсь термін під певний відсоток, щоб отримати пасивний дохід.

З великих онлайн-платформ, які підійдуть для українців, відзначимо такі, як:

Binance

Bybit

OKX

Kucoin

Однак, перш ніж купити біткоїн за гривні, отримайте інформацію про ліміти на введення і виведення коштів. Якщо вони вас влаштовують, купуйте криптовалюту. В іншому випадку, шукайте інші способи купівлі.

                                                                              Курси криптовалют до долара і гривні сьогодні

Кредитна картка Card Blanche White+

Подати заявку

Р2Р платформи

Для придбання криптовалюти підійде будь-яка валюта (фіатні гроші). Можна купити біткоїн онлайн без комісії. Функції контрагента виконує не біржа, а людина, з якою і будете домовлятися на угоду. Звісно, угода має бути чесною, тому що продавець і покупець не знають один одного.

Тому процедура наступна:

 1. Обидві сторони погоджуються на угоду.
 2. Біткоїн продавця блокується на рахунку (смарт контракт) умовного депонування.
 3. Продавець вказує номер картки.
 4. Покупець переказує гроші.
 5. Отримавши їх, продавець дає підтвердження, і криптовалюта розблокується.
 6. Покупець отримує біткоїн.

Якщо станеться форс-мажорна ситуація, у справу вступає біржовий арбітраж. Зазначимо, що Р2Р платформи є на криптобіржах, перерахованих вище. Додамо і деякі інші біржі:

 • Mexc.
 • Gate.
 • Bitget.

Принцип роботи скрізь однаковий, як описано вище.

                                                                                                 Криптобіржі України

Біткоїн обмінники

В інтернеті є багато агрегаторів, наприклад, Bestchange, що дають змогу купувати віртуальну монету. Підтримується багато способів оплати і обмінники не вимагають підтвердження особи, як великі криптобіржі. Крім того, вони прості у використанні:

 • Вибираєте обмінник.
 • Створюєте заявку.
 • Вказуєте суму для купівлі криптовалюти.
 • Оплачуєте покупку.

Сервіс робить відповідний платіж. В одних обмінників це буде автоматично, в інших - у ручному режимі.

Тривалість операції залежить від завантаженості сервісу. З популярних обмінників відзначимо:

 • Matbea
 • Mchange
 • Kassa
 • Prostocash та ін

Гаманці

Ще один хороший спосіб купити віртуальну монету в Україні за допомогою банківської карти (тільки Віза або МастерКард). Банк-емітент тут ролі не відіграє. Процедура купівлі:

 • Вибираєте гаманець.
 • Натискаєте на «Купити криптовалюту».
 • Вказуєте потрібну монету (біткоїн).
 • Вводите суму.
 • Вибираєте пропозиції системи.

Найпопулярніші гаманці це Trust і Trustee Wallet, а також Blockchain.com

Телеграм-боти

Перевіреними сервісами вважаються @BTC_Change_Bot, BitpapaExpressBot, @Baksman_wallet_bot. Створюєте в них заявку і обмінюєте біткоїн на гривні. Але будьте обережні. У месенджері багато шахрайських сервісів, найменування яких схожі на ті, які ми вказали.
Платіжні системи

Порівняно з обмінниками та криптобіржами, платіжні системи типу Payeer, Capitalist, AdvCash працюють швидше. Тому введення, виведення та конвертування коштів миттєве. Мінус - підтримка малого числа криптовалют і фіатних грошей.

Платіжні системи

Порівняно з обмінниками та криптобіржами, платіжні системи типу Payeer, Capitalist, AdvCash працюють швидше. Тому введення, виведення і конвертування коштів миттєве. Мінус - підтримка малого числа криптовалют і фіатних грошей.

Криптомати

Вони з'явилися в столиці в 2017 р., а потім і в інших великих містах України. За обмін відповідає біржа Kuna. За допомогою криптоматів українці можуть купувати біткоїни за готівкові гривні або з картки. Щоб зарахувати біткоїн на гаманець, потрібно відсканувати QR код мобільного гаманця.

Законність операцій

Наприкінці про законність купівлі біткоїна в Україні. Заборони в країні на операції з криптовалютою немає. Відповідний закон ухвалила у 2021 р. Верховна Рада. Він регулює подібні операції, а ринок регулюється Мінцифри.

Із популярних банків відзначимо Monobank. У нього партнерські відносини з біржею WhiteBIT і він займається випуском біткоїн-карт.

Також можна купити біткоїн через Приватбанк. Послуги він не надає, але дозволяє клієнтам кошти з рахунків конвертувати в токени.

Оптимальним вибором для клієнтів банку вважається біржа Bybit. Депозити в гривнях безкоштовні, а торгові комісії - низькі. Способи оплати різні, починаючи від карт і закінчуючи банківським переказом.

Дії клієнтів Приватбанку:

 • Створюєте акаунт.
 • Проходите верифікацію.
 • Обираєте спосіб оплати, який сумісний із Приватбанком.
 • Як валюту обираєте гривню, токен - біткоїн.
 • Вводите потрібну суму.
 • Натиснувши на «Купити», завершуєте операцію.

На завершення огляду зазначимо, що функцію платіжного засобу біткоїн виконувати не може. Тобто поки що щось купити, наприклад, у магазині, за біткоїн не вийде.

Коментарі до статті

Комментариев нет. Напишите первый комментарий о статье.

Додати коментар

Ім'я: