Україна Вибрати місто
Україна Вибрати місто
UA
RU

Банкомати Траст-капітала в Украине

  • Список адреc
  • Киев, г. Киев ул. Подвысоцкого, 7; Пн-Вс: 00:00-24:00
  • Киев, г. Киев ул. Подвысоцкого, 7; Пн-Вс: 00:00-24:00
Всі банкомати Всі банки
Список банкоматов партнеров

Список банкоматов партнеров

Банкоматы банков партнеров "Траст-капітала" в Украине:

Если у вас карта банка "Траст-капітал", то в городе Київ вы можете снимать наличные без комиссии (или с меньшей комиссией - точные тарифы вы можете узнать в банке выпустившем вашу карту) в банкоматах следующих банков:

Контакти банку

Контакти банку

Телефон горячей линии+380 (44) 206-33-50 +380 (44) 206-33-59

Встановіть наш мобільний додаток на Android і ВСІ ВІДДІЛЕННЯ БАНКІВ І БАНКОМАТІ будуть доступні в пару кліків.QR-кодБанки Украины - адреса банкоматов и отделений

Банкомати в Україні - це пристрої, де: можна не тільки зняти і покласти готівку на картку, але і виконувати платежі за комунальні послуги, Інтернет, Телефонний зв'язок, кредити і багато іншого. При цьому частина операцій виконується без додаткових комісій.

Дані про місцезнаходження 2 банкоматів Траст-капітала доступні в додатку, а також про інші банки по всій території України, включаючи розташовані у Вашому місті. Є можливість в будь-який момент дізнатися розклад роботи банкомату, знайти адресу або пристрої на карткі, що дозволяють поповнити пластикову картку готівкою або працюють цілодобово. Це корисно, наприклад, якщо ви взяли кредит на картку і хочете зняти гроші в найближчому доступному банкоматі банку.