UA
RU

Юнекс Банк

Подробнее
ліцензія № 56

Курси валют у Юнекс Банк

Банк
купує продає
купує продає
купує продає
Час оновлення
41.05 41.85
44.5 45.74
- -
20.07.2024 19:01

Услуги банка:

  • Потребительские кредиты: Fresh Cash - Це кредит, а не позика; Кредит готівкою на будь які потреби;
  • Кредитные карты: Кредитная картка «UNEX CARD»;

Загальні відомості про Юнекс Банк

На липень 2024 року в Києві працює 5 відділення банку та 6 банкомати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮНЕКС БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Юнекс Банка : 0 (800) 50-06-86. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Юнекс Банк з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Юнекс Банк. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Юнекс Банка та інших банків і графік часу їх роботи.

Юнекс Банк — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Від початку своєї діяльності банк активно співпрацював переважно з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни. З 2011 року банк динамічно розвиває мережу відділень та надає повний спектр фінансових послуг корпоративному бізнесу, підприємцям, а також приватним клієнтам. На даний час офЮнекс Банк — банк нового покоління. Сьогодні, коли світ знаходиться у пошуку нових фінансових підходів, ми оновлюємось та зростаємо. Ми віримо в успіх наших клієнтів та допомагаємо їм стати фінансово сильнішими, створюючи рішення для нового часу.іси банку представлені у 10 регіонах України.

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮНЕКС БАНК"

Скорочена назва: Юнекс Банк

ЄДРПОУ: 20023569

Корр.рахунок: 23126804026836000000

Юридична адреса: Киев м. Київ вул. Почайнинська, 38

Ліцензія НБУ №56

SWIFT: UNJTUAUK

Email: [email protected]

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник