UA
RU

СЕБ

Подробнее
ліцензія № 259

Услуги банка:

Загальні відомості про СЕБ

На липень 2024 року в Києві працює 1 банка АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії СЕБ : +380443643830. Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку СЕБ з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку СЕБ. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень СЕБ та інших банків і графік часу їх роботи.

SEB є єдиним Nordic bank, який присутній в Україні, де ми надаємо широкий спектр банківських послуг нашим корпоративним клієнтам і виступаємо надійним партнером. Історія SEB в Україні розпочалась у 2005 році, і після реорганізації діяльності в 2012 році ми зараз є в Україні як чистий корпоративний банк.

Банк также представлен в Польше.

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"

Скорочена назва: СЕБ

ЄДРПОУ: 37515069

Корр.рахунок: 45526804026401000000

Юридична адреса: Київ м. Київ вул. Михайлівська, 7

Ліцензія НБУ №259

SWIFT: ESSEUAUK

Email: [email protected]

Список міст України, де є відділення СЕБ  

Останні новини банку СЕБ

Всі новини банку

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник