UA
RU

Кредитвест Банк

Подробнее
ліцензія № 235

Курси валют у Кредитвест Банк

Банк
купує продає
купує продає
купує продає
Час оновлення
41.5 41.7
45.15 45.4
10.4 10.55
19.07.2024 19:01

Услуги банка:

Загальні відомості про Кредитвест Банк

На липень 2024 року в Києві працює 1 відділення банку та 4 банкомати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК". Адреси відділень представлені у вигляді списку і на карті, телефон гарячої лінії Кредитвест Банка : +38 (044) 365-00-01 . Ви можете відкрити вклад, здійснити платежі, зняти готівку, оформити кредит або кредитну картку. Порівняйте умови кредитів банку Кредитвест Банк з іншими банками України, використовуючи кредитний калькулятор банку Кредитвест Банк. Можна підібрати вигідний вклад, отримати актуальну інформацію про курси обміну валют долара і євро, а також Подивитися адреси найближчих відділень Кредитвест Банка та інших банків і графік часу їх роботи.

КРЕДИТВЕСТ БАНК (Акціонерне товариство “ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК”) — перший турецький банк в Україні, відкритий для того, щоб надавати якісні послуги українським та іноземним клієнтам.

Закрите акціонерне товариство «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК» було зареєстровано Національним Банком України у жовтні 2006 року. У лютому 2007 року КРЕДИТВЕСТ БАНК отримав банківську ліцензію Національного Банку України. З березня 2007 року КРЕДИТВЕСТ БАНК є членом Державного фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 27 січня 2009 року банк було реорганізовано в Відкрите акціонерне товариство «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК».

Акціонери та Спостережна рада банку приділяють ретельну увагу до професіоналізму та досвідченості менеджменту, покликаного забезпечити роботу установи за міжнародними стандартами банківських послуг та реалізувати довгострокову стратегію розвитку.

Банк пропонує широкий спектр банківських послуг, включаючи розрахунково-касове обслуговування, кредитування, депозитні послуги, міжнародні платежі та інвестиційні послуги. Напрямки діяльності банку "Вест Файненс Енд Кредит Банк" включають роботу з фізичними та юридичними особами, а також міжнародну діяльність. 

28 квітня 2023 року, уповноваженим Національним Рейтинговим Агентством «Рюрік» було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг позичальника АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною рейтинговою шкалою на рівні «uaААА» інвестиційної категорії з прогнозом «У розвитку».

Реквізити банку

Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК"

Скорочена назва: Кредитвест Банк

ЄДРПОУ: 34575675

Корр.рахунок: 33126804026258000000

Юридична адреса: Київ м. Київ вул. Леонтовича, 4, літера

Ліцензія НБУ №235

SWIFT: CREWUAUK

Email: [email protected]

Список міст України, де є відділення Кредитвест Банка  

Корисні статті про банки

  • Що робити, якщо з картки зникли гроші?
  • При виявленні, що проведена будь-яка операція з використанням банківської картки без вашого відома, потрібно зразу ж повідомити банк про факт несан...

Светлана Пасечник