UA
RU

Отделения Ощадбанка в Україні

Подробнее
Ощадбанк
ліцензія № 148

На квітень 2024 в Києві работает 146 отделений банка Ощадбанк и 350 банкоматів. Адреса отделений представлены в виде списка и на карте, телефон горячей линии Ощадбанка: 0 800 210 800. Вы можете открыть вклад, совершить платежи, снять наличные, оформить кредит или кредитную карту. Сравните условия кредитов банка Ощадбанк с другими банками Украины, используя кредитный калькулятор банка Ощадбанк. Можно подобрать выгодный вклад, получить актуальную информацию о курсах обмена валют доллара и евро, а также посмотреть адреса ближайших отделений Ощадбанка и иных банков и график времени их работы.

Список міст України, де є відділення Ощадбанка  

Відгуки про банк Ощадбанк

Звонил в банк на горячую линию. Неожиданно быстро решили мой вопрос.

Григорий (Одеса)
14.04.2024

Така ситуація я інвалід війни гроші отримую в ощад банку. 4.09.23 на карту поступила виплата. Я пішов до банкомата зняти гроші їх там немає. Зателефонував на горячу лінію мені повідомили що гроші були переведені на карту іншого банку без мого відома заблокували карту. 5.0823. я пішов до банку там вийшов до мене з безпеки банку такий Бабичев которий мені повідомив що я за гроші можу забути. Он робив у райвідділі тому доведе що гроші вкрадені з моєї вени ще прийдеться заплатити штраф 500 грн. Я не розумію на кого працює цей банк з його безпекою?

Виктор (Харьков )
14.04.2024

Брал кредит в этом банке! Очень понравилось обслуживание

Дмитрий (Київ)
14.04.2024

В Ощадбанку брали з чоловіком кредит під іпотеку на 20 років, це максимальний термін. Дуже довго оформляли! Майже 2 місяці!!! Багато додаткових послуг-нотаріус, оцінка, страховка ще якісь комісії. Загалом нову квартиру купили, але понервували...

Ольга (Днепро)
14.04.2024