UA
RU

Отделения Індустріалбанка в Україні

Подробнее
ліцензія № 126
Адрес
Телефон
Время работы
Киев, ул. Генерала Алмазова (Кутузова), 18/7
+38 (044) 206-98-14, 290-89-72
Пн-Пт: 09:00-17:30, (касса: 09:00-17:00), перерыв: 13:00-14:00, Сб-Вс: выходной

На липень 2024 в Києві работает 1 отделение банка Індустріалбанк и 10 банкоматів. Адреса отделений представлены в виде списка и на карте, телефон горячей линии Індустріалбанка: +380 (542) 61-04-05, 0 (800) 50-35-35. Вы можете открыть вклад, совершить платежи, снять наличные, оформить кредит или кредитную карту. Сравните условия кредитов банка Індустріалбанк с другими банками Украины, используя кредитный калькулятор банка Індустріалбанк. Можно подобрать выгодный вклад, получить актуальную информацию о курсах обмена валют доллара и евро, а также посмотреть адреса ближайших отделений Індустріалбанка и иных банков и график времени их работы.

Відгуки про банк Індустріалбанк

Дуже сподобалось обслуговування, швидко, зробили усе аби якнайшвидше я отримала картку. Хочу відзначити оператора Вікторію та пана Іллю за чудове обслуговування!

Григорій (Киев)
20.07.2024

Привітний персонал, вони з легкістю допомогли мені вирішити мою проблему з переводом коштів на некоректний рахунок. Ну і раз я вже був там, були питання по онлайн банкінгу, то співробітник мені також в цьому допомогли. Також підказали я уникати таких ситуацій в майбутньому. Дякую за допомогу і за гарне виконання своїх обов'язків перед клієнтами.

Микола
20.07.2024

Користуюсь періодично відділенням даного банку, так як воно знаходиться неподалік офісу. У них дуже зручний для мене графік, так як вони працюють з 9 години і коли я йду до офісу вони вже відкриті. Але я полюбляю заходити до них в свій обід, так як тоді людей майже немає. Менеджера працюють швидко, то і черг ніколи там не бачила. Мені довподоби цей банк.

Ольга
20.07.2024

Хочу виразити вдячність за неймовірну роботу Миколи Сергійовича! Зверталася по питанню депозита. Все чітко розповів, допоміг розібратися в незрозумілих питаннях і оформленні. Тепер я розумію, що є Банк де мені допоможуть з радістю, і є менеджер до якого я можу завжди звернутися!

Анатолій (Киев)
20.07.2024

Послугами цього відділення Індустріалбанку користуюсь дуже багато років. Спеціалісти всі компетентні, питання вирішуються оперативно. Керівник відділення організовує роботу відділення на високому рівні. Буду і надалі користуватися послугами цього відділення.

Ксенія
20.07.2024

Гарне відділення! Привітний персонал. Швидко обслуговують, а для тих хто не вдоволений раджу спочатку подумати, а потім плюватися отрутою. Відділення з таким навантаженням і потоком клієнтів іноді закриває касу на внутрішні операції. Будьте добріші одне до одного) Дякую за обслуговування

Іннеса (Киев)
20.07.2024

Сьогодні був в цьому відділенні, замовляв карточку, пройшло все чудово, роботою працівників задоволений, моє замовлення виконувала зам. відділення Катерина їй особлива подяка, все розповіли і грамотно відповіла на всі запитання, рекомендую це відділення банку.

Вероніка (Киев)
20.07.2024

Обращались с супругой за кредитом, всё супер, обработали заявку быстро, вышли на связь почти сразу. Все вопросы и нюансы по договору решились в первый день, на второй уже получили деньги, в целом всё отлично.

Васидий (Киев)
20.07.2024

Прекрасный банк, очень отзывчивый персонал, всегда помогут решить твой вопрос. Очень приятно работать с такими людьми. Спасибо Вам за приятное общение, вежливость и оперативность

Настя
20.07.2024

Очень рада, что в своё время подключила маму к Индустриалбанку. Сейчас у неё есть карта пенсионная карта и обычная карта. Мне очень удобно проводить её платежи через Индустриал24 просто со своего телефона. Ей всегда приходят смс-ки о зачислениях или снятии денег. Действует социальный дисконт в некоторых продуктовых магазинах и приятный бонус в виде кещбэка.

Анна
20.07.2024

Даним банком користуюся вже давно і мене влаштовує те що можна зняти гроші з будь-якого банкомату країни без комісії. Трохи не зручно використовувати додаток Індустріал24 це звичайно мінус, тому що додаток буває глючит. Пару раз писав на підтримку і баги фіксили, тому 4 (не я повинен шукати їх баги, а співробітники банку).

Ігорь
20.07.2024

Единственный минус — если хочешь взять кредит, нужно оформить депозит, тогда было 500 наших деревянных фантиков. Но, думаю, при нынешних реалиях даже 1000, если нужно 20000 — не так сложно. Снять депозит можно не меньше чем через месяц, ещё и процент начислили — я чуть с ума не сошел, 3 или 5 с копейками, не помню) Но в общем тётка Ирина оказалась адекватной, на все вопросы по работе в рабочее время консультирует, можно позвонить и поговорить.

Вася
20.07.2024

Уже не первый раз меняю валюту в банке. На покупку курс отменный, а вот на продажу можно найти и лучше. Но всегда мониторю курс перед покупкой. Хочу также поблагодарить персонал за качественное обслуживание и их улыбки на лицах. Всегда приятно посещать отделение банка с хорошим персоналом!

Николай (Киев)
20.07.2024

Через этот банк оформляла платежную карту по системе Mastercard в киевском отделении на Алмазова. Сотрудники не скажу, что какие-то недалекие попались, наоборот, вполне все хорошо рассказали, помогли с выбором программы и довольно быстро все оформили, долго ждать не пришлось. Вели себя тоже довольно любезно. Получила дня через три ее(именную карту делала), тоже вполне быстро отдали и разъяснили многие моменты. Сейчас пользуюсь уже ею почти месяц. Могу отметить удобство пользования и хорошие условия. Спасибо!

Дарья
20.07.2024

Пользуюсь кредиткой «Стандарт Pay Wave», очень ею довольна. Перед оформлением изучила тарифы банка и была готова, что придется за пользование платить. Между прочим на сайте висит док с тарифами, разобраться сложно но реально, если найдешь подходящий раздел. Льготный период рассчитать можно прям на сайте. Хотя я больше доверяю специалистам в отделении. Комиссия за снятие наличных в банкомате нет, покупала телефон в рассрочку. Без проблем и головной боли. Сама пользуюсь и друзьям советую данный банк!

Анжелика (Киев)
20.07.2024

Користуюсь послугами Індустріалбанку для бізнесу та і для особистих потреб. За мною закріплений менеджер, що за потреби може проконсультувати і допомогти у вирішенні актуальних питань. Тарифи адекватні, готівка в касі завжди є, то при необхідності можна знати. Коли потрібно зняти велику суму, то телефоную менеджеру і мені готують необхідну суму. Рекомендую банк для відкриття ФОП рахунків, але раджу подивитися чи є відділення неподалік від вас якщо вам потрібна постійна готівка.

Микола Іванович (Киев)
20.07.2024

Не знаю, что кому не нравится, но я клиент Индустриалбанка уже много лет, и кредит у меня там, и оплату частями оформляла неоднократно (за это сервис - отдельное спасибо, смогла многое приобрести без переплат). Множество отделений, терминалов и банкомат - ни один другой банк Украины таким не похвастается. Толковый сайт - вся информация прописана. Отличнейшая служба поддержки - редко, к счастью, обращаюсь, но всегда вопрос решался.

Маринп (Киев)
20.07.2024

Давно є клієнтом Індустріалбанку, дуже подобається швидкість обслуговування, професіоналізм співробітників. Відсутність черг. Депозит у цьому банку лежить ще 2021 року, хотіла забрати 2022-го, згодні були без проблем віддати, але я передумала. Довіру мою вони поки ще не втратили)))

Анна (Киев)
20.07.2024